Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.
Шановні колеги!
Вас вітає
"Перший правовий форум бібліотекарів України"!

Наша мета - надання безоплатної юридичної допомоги та правової інформації фахівцям бібліотечної справи. 
Інформаційно-технічний партнер проекту: видавець, головний редактор журналу "Бібліотечний форум: історія, теорія і практика "-Башун Олена Володимирівна.
Партнер проекту з правових питань: юрист, фахівець у галузі кримінального права і криміналістики, завідувачка бібліотеки-філії №10, ЦБС для дорослих, м. Запоріжжя-Калініна Наталія Олександрівна. 
Юридичні консультації для бібліотекарів:
- безкоштовні юридичні консультації адресовані бібліотечним фахівцям, читачам та передплатникам журналу "Бібліотечний форум: історія, теорія, практика", а також відвідувачам нашого блогу.
- консультації надаються з питань бібліотечної справи, які стосуються галузі трудового, адміністративного, цивільного, кримінального, господарського та інших галузей права.
- консультація надається переважно в робочі дні, але поставити запитання ви можете в будь-який час доби надіславши запит за формою.
-  консультація-відповідь на ваш запит з'явиться на сторінках журналу "Бібліотечний форум: історія, теорія, практика" у відповідній рубриці, згідно графіку періодичності, а також, за вашим  побажанням, може бути надіслана у письмовому вигляді на e-mail, вказаний вами при заповненні відповідної форми-запиту.
- для отримання безкоштовної юридичної консультації вам потрібно просто сформулювати питання або детальний опис суті вашої ситуації, вказати ваше ім'я, місто чи населений пункт,  а також  e-mail для зворотнього зв'язку,  заповнивши цю форму: 
 
Для того, щоб скористатися послугою безоплатної юридичної консультації, заповніть будь - ласка,
надану нижче форму:


Прізвище, ім'я, по - батькові

місто

E-mail адреса відправника *

Ваше запитання *
Заповнюючи поле, не забудьте вказати, чи бажаєте ви отримати письмову консультацію на свій e-mail !- питання, які не стосуються роботи бібліотек та бібліотечної справи України а також питання що містять неповну контактну інформацію відправника будуть залишені без розгляду.
З повагою, адміністрація блогу "Життя книжкове"
Copirignt © Н. Калініна.