Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.

четвер, 14 січня 2016 р.

Різдв'яний майстер - клас.

В нашій бібліотеці існує добра традиція:  проводити святкові  майстер -  класи. Ну а який же  майстер  - клас без святкової книжкової виставки? До  вашої уваги виставка-листівка «Щасливого Різдва!»

Цьогорічний майстер - клас пропонував його учасникам власноруч виготовити декоративні  підставочки для чашки чаю чи філіжанки кави у техніці декупаж. Декупаж  (від фр. decouper "вирізати з паперу") — декоративна техніка по тканині, склу, дереву та інших поверхнях, що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню, що декорується.Це творча і досить  копітка техніка, яка  розвиває в людини уяву, внутрішній світ і позитивне ставлення до життя.  Крім того, декупаж є тренажером для підтримки дрібної моторики рук, що особливо корисно для молодших школярів та літніх людей. Декупаж підходить для всих,  навіть той хто ніколи не вмів  малювати, може випробувати свої сили у мистецтві розпису, використовуючи готові фотографії або серветки. Можна декорувати абсолютно всі речі у вашому домі: меблі, посуд,  рамки для фотографій - все, на що вистачить вашої фантазії. А ваші рідні та  друзі не залишаться байдужими до авторських подарунків, зроблених вами власноруч.

 

 За основу для декупажу ми взяли комп'ютерні диски, які попередньо обробили 
знежирювальними засобами і обклеїли обидві сторони папером.  Здавалося б, чого ж простіше: намастив диск клеєм і "вуаля", - готово! Але  у цій справі теж є свої маленькі хитрощі і великі таємниці! Наприклад,  серветку треба прикладати тільки  до сухої поверхні і тільки потім, починаючи від центру, рясно наносимо  клей, слідкуючи щоб не було зморшок та складок. 


А це наша наймолодша майстриня!

 Перш ніж  нести готову роботу додому,  їй треба було  дати трохи часу щоб  підсохнути. А щоб хвилини чекання пройшли скоріше, ми читали книжки з новорічними пригодами та історіями і  переглянули мультфільм англійського режесера - аніматора С. Тофілда про різдв' яні походеньки кота Саймона.  


Дописати коментар

Правила коментування:
1. Будьте шановливими, не ображайте автора чи іншого коментатора.
2. Скористайтеся матеріалами, ідеями, досвідом замість безцільного коментування.
3. Не використовуйте непристойні вислови та вульгарну мову.
4. Коментуючи, дотримуйтеся теми публікації.
5. Коментарі, які не відповідають вказаним крітеріям, будуть вилучені.