Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.

пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

Літо з бібліотекою (серпень)

Серпень, серпень... Аж ось і літо добігає кінця. А з ним і безтурботна пора літнього відпочинку, коли можна побігати на вулиці, погратися, посидіти з  улюбленою книжкою чи журналом, згодом просто помріяти. Саме тому ми подарували нашим відвідувачам ще кілька цікавих, веселих, незабутніх зустрічей у бібліотеці під відкритим небом! Наші читачі та гості бібліотеки знають, що кожної суботи, на протязі всього літа з 18 до 19 години – ми чекаємо їх на прибудинковому майданчику. 
І дорослі, і діти з задоволенням прийняли участь в рекламній акції «Будьмо знайомі». На майданчику поряд з бібліотекою всі бажаючі отримали поради в інтерактивній формі.  «Що почитати влітку на дозвіллі?». Кожен з присутніх став учасником бібліотечної лотереї «Книга шукає друзів». Яка ж лотерея без призів, особливо, якщо вона безпрограшна! Всі залишилися задоволені та отримали нових товаришів – книжки. Щоб прищепити дітям любов до книжок, залучити  до читання ми запросили юних читачів на наш бібліотечний ганок «Острів Читалія на планеті Літо». 


Цей день став справжнім святом Слова і Книги, Читання! Гаслом нашого заходу стали слова Д.Дідро: «Люди перестають мислити, якщо вони перестають читати». Квіточка-семибратиця допомогла дітям ознайомитися з прислів'ями і приказками, висловами видатних людей про книгу і читання. Весело та з бажанням  дорослі і малі читали вголос книжку М.Носова «Незнайко в Сонячному місті». 
Знавці літератури відзначилися участю у вікторині «Сторінками улюблених книжок». Переможці отримали солодкі призи, а всі інші - побажання більше читати, щоб перемагати! 


Велику увагу приділила бібліотека головному святу нашої країни – Дню Незалежності. Напередодні свята гості бібліотеки віртуально подорожували видатними містами України разом з виставкою «Велика, щедра, прекрасна!», відгадували загадки та читали вірші про Київ, Запоріжжя, Львів. 

Найбільший інтерес викликала вікторина «Святковий калейдоскоп». Підлітки докладно і жваво відповідали на питання, пов'язані з історією України, її символікою та видатними людьми нашої країни. Знавці історії та всі учасники сфотографувалися напам'ять з гілочками калини та були відмічені повітряними кульками та призами з символікою свята та України. 

Заключним акордом літніх кампаній «Культура назустріч кожному» стало свято королеви літератури – Поезії – «Поетичний ерудит».
 Наші друзі - читачі знайомились з творчістю видатних поетів, грали в літературне лото зі справжнісінькими бочечками та порадували нас своїми знаннями і ерудицією, вмінням виразно, напам'ять декламувати вірші.Байдужих на цьому святі не було! Переможець був нагороджений медаллю «Знавець поезії», всі учасники отримали солодощі. Бібліотека бажає вам всього найкращого, і до нових зустрічей просто неба у наступному сезоні!

Дописати коментар

Правила коментування:
1. Будьте шановливими, не ображайте автора чи іншого коментатора.
2. Скористайтеся матеріалами, ідеями, досвідом замість безцільного коментування.
3. Не використовуйте непристойні вислови та вульгарну мову.
4. Коментуючи, дотримуйтеся теми публікації.
5. Коментарі, які не відповідають вказаним крітеріям, будуть вилучені.