Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.

середа, 29 липня 2015 р.

Літо з бібліотекою (липень)

Все тече, все спливає... Ось і літо прикриває солом’яним капелюшком свою маківку – спекотно. Але це не стало на заваді: робота нашої бібіліотеки на прибудинковому майданчику продовжувалась. Місто та час незмінні: щосуботи о 18.00 усих бажаючих чекали різноманітні цікаві заходи.

Так, на літературній лавочці « Скажи книзі: «Так!» ми читали вголос веселі та позитивні оповідання та вірші, яки вибирали на виставці «Живемо посміхаючись». А гра – інсценування по книзі Лоурі Джоффе «Як надати мишиняті…» дозволила присутнім не тільки познайомитись з новою книжкою, але відчути себе справжніми акторами. «Весь світ – театр…». Тут Шекспір був правий.
 

«Я Україна, і всі – Україна. Тільки разом ми єдина родина» - ці слова були лейтмотивом наступного суботнєго масового заходу, який дозволив виявити  найкращих знавців нашої країни.Присутнім було запропоновано ознайомитись з літературними новинками, позмагатися в ерудиції, змістовно та весело провести час. З запитаннями вікторини «Історія України – наша історія», розгадуванням кросворду «Українські міста і села» присутні впоралися на відмінно. Цьому сприяло і ознайомлення з підбіркою тематичної літератури, представленної на імпровізованій тематичній виставці. Захід прикрасили поетичні паузи: бібліотекарі та читачі декламували вірші Т. Шевченка, Л.Костенко.


А ось у наступну суботу бібліотекарі спілкувались з читачами на тему особистих та соціальних взаємовідносин під час заходу під назвою «Пізнай себе – пізнай свій світ». Практичні поради присутніми були отримані через участь в  ігрових вправах. Так, наприклад, гра «Знайди собі пару» - вчила толерантно спілкуватися, а вправа «Ланцюжок бажань» - бути  доброзичливими, гра «Стілець» - вміти аргументувати свої вчинки, доносити свою думку до оточуючих, приходити до компромісного вирішення спірних питань. Завдяки ігровій формі до присутніх легше було донести головну думку заходу: люди повинні вміти доброзичливо взаємодіяти, а всі конфліктні ситуації можливо (й необхідно!) розв’язувати виключно мирним шляхом. Книги з тематичної виставки   дозволили дослідити ці питання більш ретельно. 

 Підсумовуючи, маємо сказати, що всі літні масові заходи різні за темою та формами проведення об’єднала дружня творча атмосфера, яка робила спілкування плідним, а враження – незабутніми.

Дописати коментар

Правила коментування:
1. Будьте шановливими, не ображайте автора чи іншого коментатора.
2. Скористайтеся матеріалами, ідеями, досвідом замість безцільного коментування.
3. Не використовуйте непристойні вислови та вульгарну мову.
4. Коментуючи, дотримуйтеся теми публікації.
5. Коментарі, які не відповідають вказаним крітеріям, будуть вилучені.