Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Бринить душа, 
неначе в неї крила...

У весняні дні людям більш за все хочеться говорити про кохання і щастя, про захід сонця  і світанок, про вічне добро і про поезію... 
Саме цьому і був присвячений літературний вечір, який відбувся в бібліотеці - філії №10 ім. Т. Шевченка.

 На зустріч зі своїми читачами та шанувальниками прийшли поети і барди запорізького краю, 

голова літературного об'єднання "Пошук" ім. М. Лиходіда , член редакційної колегії журналу "Хортиця", відома запорізька поетеса  - Лорина Тесленко, 

представник громадського поетичного об'єднання "Літературна середа", поетеса і громадський діяч, автор проекту "Клуб поезії" -
 Олена Ольшанська. 
 

Хвилями позитиву та бризками яскравого гумору, обдаровував публіку поет за покликанням,інженер - програміст за професією - Ігор Корсар.

Затамувавши подих студенти коледжу ЗНТУ слухали виступ письменниці і поетеси Віри Пашкової. Адже пані Віра надзвичайно яскрава і харізматична особистість.  Вірші, які вона пише для дітей не залишили байдужими і дорослу публіку, яка з дитячим азартом приймала участь в конкурсі "Вгадай слово", і у подарунок переможці отримали від Віри Пашкової  збірку віршів з персональним автографом! 

Незабутні враження від своїх виступів  залишив поет - бард, виконавець пісень -  Анатолій Яцун, який щедро ділився своєю творчість з присутніми, виконував музичні твори не тільки українською, а й іспанською мовами -  акомпонуючи Вірі Пашковій, яку на творчий експромт заохотила присутня у залі публіка.

Безумовно, кожен з відомих поетів знаходиться на різних етапах свого творчого шляху, але всі вони колись були початківцями, кожен з них пам'ятає свій  перший виступ для широкого загалу. Тому з розумінням і неприхованою цікавістю сприянили дебют молодої, тільки но починаючої свій творчий шлях поетеси - Анастасії Мель. 

Вірші Насті настільки ліричні, щирі та відверті, що не дивлячись на її юний вік, вона має своїх шанувальників, які залюбки декламують її твори.


Дякуючи шановним гостям за можливість доторкнутися до чарівного світу поезії, на згадку про зустріч, з надією на мир, злагоду, щастя та добробут, бібліотекарі вручили подарунки - оберіги.

Дописати коментар

Правила коментування:
1. Будьте шановливими, не ображайте автора чи іншого коментатора.
2. Скористайтеся матеріалами, ідеями, досвідом замість безцільного коментування.
3. Не використовуйте непристойні вислови та вульгарну мову.
4. Коментуючи, дотримуйтеся теми публікації.
5. Коментарі, які не відповідають вказаним крітеріям, будуть вилучені.