Вітаємо!
Ви відвідали персональний блог Запорізької міської
бібліотеки - філії №10
ЦБС для дорослого населення. Наша мета - бути сучасним науково - просвітницьким та культурно - інформаційним закладом.
Ми стверджуємо, що одним з найбільших творінь людської культури є книга.
І тому найголовнішими в культурі будь - якої країни, як би це не здавалося для когось дивним, - є бібліотеки.

четвер, 2 квітня 2015 р.

Читай! 
Формат не має значення.


 Ми завжди намагаємося оперативно доносити до своїх читачів інформацію щодо надходження нової літератури до бібліотечних фондів. Однією з форм такого інформування став тематичний день інформації. До уваги  користувачів було запропоновано виставку - огляд «Знайомтесь: нові надходження», на якій були презентовані нові книги та періодичні видання на різноманітну тематику (учбова література, історична, науково-популярна, суспільно - політична), які надходитимуть до нашого закладу  протягом 2015 року. 


Після ознайомлення з примірниками читачі мали змогу взяти літературу, яка їх зацікавила, додому. Анотований список періодичних видань виявився дуже затребуваним читачами, бо дозволив їм краще орієнтуватись серед великої кількості найменувань газет та журналів, що надходять до бібліотеки.


 Присутнім були запропоновані пояснення щодо користуванням алфавітним каталогом, бо саме він інформує про авторський склад бібліотечного фонду та дозволяє отримувати різноманітні бібліографічні довідки. 


Група читачів, що була присутня під час бібліографічного заняття «Періодичні видання» дізналась багато цікавого з історії виникнення газет та журналів , а також щодо їх  видів, значення та особливостей. Таким чином, головна подія дня – реклама нових надходжень  -  пройшла під гаслом «Читай! Формат не має значення». 


Безумовно, масове бібліографічне інформування у формі  тематичного дня  інформації сприяло виникненню більшого інтересу до читання. Що й було заявлено метою заходу.
Дописати коментар

Правила коментування:
1. Будьте шановливими, не ображайте автора чи іншого коментатора.
2. Скористайтеся матеріалами, ідеями, досвідом замість безцільного коментування.
3. Не використовуйте непристойні вислови та вульгарну мову.
4. Коментуючи, дотримуйтеся теми публікації.
5. Коментарі, які не відповідають вказаним крітеріям, будуть вилучені.